وزارت اطلاعات نحوه مقابله با شرکت‌های هرمی را تشریح کرد
عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی با اشاره به جلسه اعضای این ستاد در محل وزارت اطلاعات، گفت: در این جلسه اعضاء در جریان نحوه مقابله وزارت اطلاعات با شرکت‌های هرمی قرار گرفتند.
مجلس از ارشاد توضیح می خواهد؟
تئاتر «هدا گابلر» و نمادهای منحرفه جنسی
عضو كمیسیون فرهنگی مجلس گفت: قطعاً نمایندگان عضو كمیسیون فرهنگی مجلس در خصوص اجرای تئاتر هدی گابلر از معاون هنری وزارت ارشاد توضیح می‌خواهند.
سبحانی نیا تشریح کرد:
پرونده عرفان های کاذب در کمیسیون امنیت ملی
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با تأکید بر ضرورت اطلاع رسانی در رابطه با فعالیتهای فرقه های انحرافی برای آگاهی جوانان از ماهیت و اهداف آنها گفت: فرهنگ سازی و کارهای فرهنگی در حوزه های مختلف از راهکارهای مقابله با این عرفانهای انحرافی است.

سازمان بسيج مستضعفين : در حماسه 9 دي مردم نشان دادند همچنان پشت سر ولي خود در صحنه حضور دارند
در آستانه فرا رسيدن نهم دي ماه سالروز حماسه بزرگ ملت ايران سازمان بسيج مستضعفين در بيانيه اي اين روز بزرگ و ماندگار در تاريخ ملت ايران را تبريک گفت.

بيانيه سپاه محمد رسول‌الله (ص) تهران بزرگ به مناسبت 9 دي
سپاه محمد رسول‌الله (ص) تهران بزرگ به مناسبت 9 دي ماه بيانيه‌اي منتشر كرد.

رييس كميته محيط زيست شوراي شهر تهران خبر داد: 10 روز است كه ايستگاه‌هاي سنجش آلودگي هواي محيط زيست از مدار خارج شده است هواي تهران در هشدار است
رييس كميته محيط زيست شوراي شهر تهران گفت: 10 روز است كه ايستگاه‌هاي سنجش آلودگي هواي سازمان حفاظت محيط زيست از مدار خارج شده است.

بیانیه سپاه عاشورا به مناسبت فرا رسیدن 9 دی
سپاه نیوز: سپاه عاشورا طی بیانیه ای آورده است: در راه اعتلای اسلام و انقلاب و پیام عاشورا سرباز جان برکف ولایت هستیم و تا آخرین قطره خون از حریم ولایت و آرمان های انقلاب اسلامی دفاع خواهیم کرد.

رهبر معظم انقلاب:پخش صداهای آزاردهنده(ازمساجد)به ویژه در شب و هنگام آسایش مردم کاری ناروا و در مواردی خلاف شرع است
حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در پیامی به به نوزدهمین اجلاس سراسری نماز فرمودند: نخستین مطلب مهم، بنای مسجد و حضور روحانی شایسته در آن است.

سردار حجازي: بعد از 9دي رفتار دشمن عوض شد براي ايستادگي دربرابر دشمن اختلافات جزيي را بزرگ نكنيم نيروهاي مسلح براي مقابله با حماقت احتمالي دشمن آمادگي دارند
معاون آماد و پشتيباني و تحقيقات صنعتي ستاد كل نيروهاي مسلح گفت: بعد از حماسه‌ 9 دي بود كه دشمن رفتارش عوض شد سرعقل نيامد بلكه فهميد عملياتش با شكست مواجه شده است.

دیدار مقام معظم رهبری با جمعی از علما و اساتید حوزه ‌علمیه قم
حضرات آیات نوری‌همدانی و جوادی آملی، جمعی از علما و اساتید حوزه علمیه قم و مسئولین این شهر، در اولین شب سفر رهبر معظم انقلاب اسلامی به این شهر، در دفتر مقام معظم‌ رهبری در قم با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای دیدار کردند.

دبیرکل حزب سبز: دولت ها بدون امر به معروف و نهی از منکر به استبداد مبدل می شوند
دبیرکل حزب سبز در گفتگو با خبرنگار سیاسی جهت نیوز گفت: دولت ها بدون نقد شدن و امر به معروف و نهی از منکر به استبداد مبدل می شوند.

آیت ا... قائم مقامی استاد حوزه و دانشگاه: اصول گرایان واقعی اصلاح طلب اند
آیت ا... قائم مقامی استاد حوزه و دانشگاه در گفتگو با خبرنگار سیاسی جهت نیوز گفت: اصول گرایی تنها یک جناح نیست چرا که اصول گرایان واقعی با اعتقاد به اصلاحات مستمر، اصلاح طلب اند.

اکبری نماینده مردم قائمشهر و سوادکوه در مجلس: تأکید مقام معظم رهبری بر اصول گرایی اصلاح طلبانه منشأ وحدت است
نماینده مردم قائمشهر و سواد کوه در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی جهت نیوز گفت: اصول گرایی اصلاح طلبانه که مقام معظم رهبری بر آن تأکید فرمودند فرمول زیبایی است که منشأ وحدت ملی می باشد.

مقدسی نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس: قیام امام حسین (ع) اصلاح طلبی به معنای واقعی است
نیروهای ارزشی باید از اصلاح طلبی به معنای مرسوم بازار برائت بجویند نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس در گفتگو با خبرنگار سیاسی جهت نیوز گفت: قیام امام حسین (ع) مبتنی بر اصلاح امت جدشان بود که اصلاح طلبی به معنای واقعی است.

دبیر کل حزب دفاع از ایثار گران و قانون اساسی: با حفظ اصول باید دست به اصلاح مسایل و مصائب خود بزنیم
متانی در گفتگو با سرویس سیاسی جهت نیوز گفت: با حفظ اصول باید دست به اصلاح مسایل و مصائب خودمان بزنیم.