امروز : چهارشنبه 24 مرداد 1397
مطالب برگزیده
صفحه نخست   بیداری اسلامی

لاریجانی: مسلمانان برای تداوم بیداری اسلامی باید روی پای خود بایستند
رییس مجلس شورای اسلامی گفت: امروز جریانات صهیونیستی، استکباری، آمریکا، تروریست‌ها و جریان داعش همه در یک جهت و هدف دارند و آن از بین بردن جریان بیداری اسلامی است.


تشریح برنامه‌های همایش نقش دنیای اسلام در هندسه قدرت جهانی
ولایتی: به دنبال آسیب‌شناسی تحولات جهان اسلام هستیم
دبیر کل مجمع جهانی بیداری اسلامی گفت: همایش بین‌المللی نقش دنیای اسلام در هندسه قدرت جهانی به دنبال آسیب‌شناسی وضعیت فعلی جهان اسلام و ارائه راهکارهایی برای آینده کشورهای اسلامی است.

یک کارشناس مسائل خاورمیانه و شمال آفریقا گفت: همزمان با موج تحولات بیداری سلامی در خاورمیانه و شمال آفریقا، پروژه مهندسی معکوس این رویداد شکل گرفته است که قصد دارد بیداری سلامی را ناکام بگذارد.

علی‌اکبر ولایتی اعلام کرد که استکبار جهانی درصدد است میان کشورهای اسلامی تفرقه ایجاد کند تا مسیر را برای جنگ‌های فرقه‌ای در کشورهای مسلمان هموار کند.

یک کارشناس مسائل خاورمیانه گفت: میزبانی قاهره برای برگزاری اجلاس سران سازمان همکاری‌های اسلامی شروعی دوباره برای مصر است.

یک کارشناس مسائل خاورمیانه گفت: آمریکا و غرب باید به خواسته مردم کشورهایی مانند مصر که شاهد بیداری اسلامی هستند تن دهند زیرا در هر صورت اکثریت با‌ آن‌هاست.

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب گفت که اختلافات بین مذاهب اسلامی هیچ آسیبی به هویت امت اسلامی وارد نمی‌کند.

دبيركل مجمع جهاني بيداري اسلامي گفت: غرب مي‌خواهد از طريق به هم ريختن سوريه راه تنفسي براي اسراييل فراهم كند و به بهانه‌ي در خطر بودن يكي از اعضاي ناتو حكومت اين كشور را عوض كرده و يا آن را تجزيه كند.

یک کارشناس مسائل خاورمیانه گفت: مخالفت با رژیم صهیونیستی یکی از مشخصات بیداری اسلامی بوده و بهترین راه برای نهادینه کردن این امر تصویب قانونی برای قطع رابطه با این رژیم است.

1 2 بعدی
جستجو
آرشیو
تحلیل
نقد
عکس
مصاحبه
گزارش
بیداری اسلامی
-
web page hit counter