امروز : چهارشنبه 24 مرداد 1397
مطالب برگزیده
صفحه نخست   سیاست خارجی

شاید روزی که جایزه صلح نوبل را دریافت کرد، برخی ردای حمایت از حقوق بشر را تنها برازنده او که یک حقوق‌دان بود، می‌دانستند‌ ولی خیلی زود رویای شیرین صلح‌طلبی عبادی راه پایان را در پیش گرفت.

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: ما به صورت مداوم تهدیدات را در منطقه رصد و تجهیزات و تدابیر متناسب با آن را ایجاد می‌کنیم.

اورشلیم پست به نقل از یک مقام عالی‌رتبه‌ آمریکایی گزارش داد که آمریکا از طریق سفارت سوئیس در تهران یک کانال غیرمستقیم را با ایران برای پرداختن به مسئله بحران سوریه حفظ کرده است.

رئیس‌جمهور آمریکا در واکنش به طرح روسیه برای نظارت بین‌المللی بر تسلیحات شیمیایی گفت این طرح را جدی تلقی می‌کند و اجرای آن می‌تواند اقدام نظامی را متوقف کند.

آمنوتپ سامبرانو در دیدار با رئیس گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و ونزوئلا انتخابات اخیر ریاست جمهوری ایران را در جهان بی‌نظیر توصیف کرد و گفت: ایران کشوری باثبات و دارای قدرت سیاسی بالاست.

کاترین اشتون از سرگیری «هرچه سریعتر» مذاکرات میان 1+5 و ایران درباره برنامه هسته‌یی تهران را خواستار شد.

وزیر دفاع و تولیدات جنگی مصر در هشداری شدیداللحن به همه گروه‌های مصری تاکید کرد با آتش ارتش بازی نکنند.

گروهی از نفوذگران با هک کردن حساب توئیتر خبرگزاری آسوشیتدپرس، خبری جعلی مبنی بر زخمی شدن باراک اوباما در حمله به کاخ سفید منتشر کردند.

رئيس هيات سياسي جريان اصلاح ملي عراق:
قوميت گرايي هدف اصلي مخالفان دولت است
دكتر منال فنجان رئيس هيات سياسي جريان اصلاح ملي به رهبري ابراهيم جعفري واز رهبران ائتلاف ملي عراق(اكثريت مجلس) و استاد دانشگاه از عراق است. الف با او درباره تحولات اخير عراق و تظاهرات بر ضد نوري مالكي به گفت و گو نشسته است.

برآورد دقیق میدانی از تحرک افراد مسلح در 14 استان سوریه از این واقعیت حکایت دارد که برخلاف تبلیغات رسانه‌های غربی، هیچ منطقه‌ای تحت کنترل صد درصد تروریست‌ها قرار ندارد و درگیری‌ها در ریف دمشق و حلب متمرکز است.

1 2 3 4 5 بعدی
جستجو
آرشیو
تحلیل
نقد
عکس
مصاحبه
گزارش
بیداری اسلامی
-
web page hit counter