امروز : چهارشنبه 24 مرداد 1397
مطالب برگزیده
صفحه نخست   سیاست داخلی

طی حکمی از سوی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، حجت الاسلام والمسلمین احمد جلیلی صفت به سمت رییس اداره عقیدتی سیاسی نیروی هوایی ارتش منصوب شد.

امیر موسوی در جمع خبرنگاران عنوان کرد
پروژه ثامن؛ دست برتر نداجا در رزم دریایی
جانشین فرمانده کل ارتش گفت: پروژه کنترل آتش ثامن روی کلیه ناوچه‌ها و ناوشکن‌های موشکی نصب شده و قابلیت عملیاتی، دقت و سرعت آن نیز افزایش خواهد یافت.

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب،خبرگزاری فارس، جبهه اصولگرایان اصلاح‌طلب در بیانیه‌ای هفته بسیج را تبریک گفت.

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا گفت: بسیجیان جهان اسلام باید فکر، برنامه و نرم افزار مقابله با گروه‌های تکفیری را تولید کنند و به مقابله با جریان های تکفیری برخیزند.

رییس سازمان جهاد خودکفایی نداجا با اشاره به تست اخیر اژدر جدید نیروی دریایی ارتش گفت: مشابه این اژدر در کشورهای عضو ناتو استفاه می‌شود.

فرمانده نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه ما برای حضور در اقیانوس اطلس آمادگی داریم، گفت: منتظر دستور سلسله مراتب هستیم.

نقدی در اجتماع 10هزار نفری بسیجیان در تهران:
سردار سلیمانی در میدان جهاد برای آزادی قدس در خط مقدم قرار دارد
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت:‌ دشمنان کسانی را اجیر کردند تا شعار «نه غزه نه لبنان» سر بدهند ولی نتیجه این شد که امروز جوانان ما عکس حاج قاسم را روی سینه شان قرار می دهند

یکی از مراجع تقلید گفت: فردی که نماز نمی‌خواند به طور قطع تقوا ندارد زیرا که نماز ستون دین است و جزو اصلی‌ترین اساس تقوا محسوب می‌شود.

سرلشکر جعفری در همایش طلایه‌داران اقتصاد مقاومتی:
تمام سرزمین‌های اشغالی تحت پوشش موشک‌های مقاومت است/ فتح نهایی در پیش است
فرمانده کل سپاه گفت: امروز کل سرزمین‌های اشغالی تحت پوشش موشک‌های مقاومت است و این یعنی سقوط رژیم صهیونیستی که البته به اینجا ختم نمی‌شود و فتح نهایی حتما به وقوع خواهد پیوست.

فرمانده قرارگاه جنگ نرم با اشاره به وعده‌های دروغین آمریکایی‌ها در قبال ایران تاکید کرد: شیطان وعده می‌دهد و عمل نمی‌کند و هر آنچه شیطان بزرگ وعده داده است در عمل پوچ بوده است.

1 2 3 4 5 بعدی
جستجو
آرشیو
تحلیل
نقد
عکس
مصاحبه
گزارش
بیداری اسلامی
-
web page hit counter