دوره درمان پورعرب ادامه دارد
با گذشت دو روز از بستری شدن ابوالفضل پورعرب در بیمارستانی در تهران دوره درمان این بازیگر همچنان ادامه دارد.
حجت‌الاسلام والمسلمين صديقي:
احمدي‌نژاد مريد مقام معظم رهبري است
امام جمعه موقت تهران با بيان اينكه ما با همه وجود از احمدي‌نژاد در هر دو دوره حمايت و تبليغ كرديم، گفت: احمد‌ي‌نژاد علاوه بر اينكه متدين است، مريد آقا هم است.
دکتر حمید علیخانی:
قیمت‌گذاری نان تا 9 ماه آینده آزاد می‌شود
معاون وزیر بازرگانی با بیان اینکه در سال جاری مصرف گندم کشور 27 درصد کاهش خواهد یافت، گفت: در 6 تا 9 ماه آینده قیمت‌گذاری نان به صورت آزاد صورت خواهد گرفت. گردش مالی صنعت نان از صنعت خودرو بیشتر است.

چرا مصلحي بايد وزير اطلاعات بماند؟
فعالان سياسي و نخبگان، نامه مقام معظم رهبري به مصلحي را نشان دهنده قدرت وزارت اطلاعات و بالا بودن توان مديريتي و اشراف کامل مصلحي به موضوعات و مسايل درحوزه هاي مختلف و امنيتي دانسته و عنوان داشتند؛ نگاه رهبر انقلاب به وزير اطلاعات نشان دهنده تثبيت جايگاه مصلحي است و اين امر یک امر حکومتی است نه توصیه ای تا وي با اقتدار و ثبات بيشتر به مديريتش در اين وزارتخانه ادامه دهد.

واكنش مردم آمريكا، سياستمداران و بازارهاي جهاني به خبر مرگ بن لادن
رئيس جمهوري آمريكا اعلام كرد سركرده گروه تروريستي القاعده كشته شده است.
رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری؛
مشایی رئیس‌جمهور می‌شود/ رقیب ما اصولگرایان‌اند
اميري‌فر با بيان اينكه اصولگرايان خاصيت سياسي خود را از داست داده‌اند، مشايي را صاحب تفكراتي ناب، زلال و خالص دانست و گفت كه اگر او در انتخابات رياست جمهوري كانديدا شود، قطعاً رئيس‌جمهور بعدي ايران خواهد شد.

تكذيب خبر حذف یارانه برخی کالاها
وزیر بازرگانی با تکذیب برخی اخبار درباره حذف یارانه ها گفت: ‌به جز سازمان هدفمندی یارانه ها به عنوان محور اصلی، هیچ مرکزی درباره وضعیت یارانه ها تصمیم گیری نمی کند و هنوز درباره حذف یارانه کالاهایی مانند شیر، ‌برنج و غیره موضوعی به بحث گذاشته نشده است.
سیدی رکنی دبیر کل جبهه اصول گرایان اصلاح طلب:
اصول گرایان واقعی مجاهدین فی سبیل ا... هستند
سرویس سیاسی جهت نیوز از این پس بنا دارد هر هفته از یک فعال سیاسی گفتگوی شفاف و اختصاصی را ترتیب دهد. بدین ترتیب مصاحبه اختصاصی صمیمانه و شفاف زیر را با شخصی انجام داده ایم که در 20 سال گذشته فعالیت سیاسی خصوصاً 6 سال گذشته دبیرکلی خود ثابت نموده است ا
عزت الله يوسفيان ملا نماينده مردم آمل در مجلس شوراي اسلامي خبر داد؛
مقابله با مفاسد اقتصادي در سال جهاد اقتصادي شدت مي گيرد
عضو ستاد ویژه مبارزه با مفاسد اقتصادي گفت: از آنجائي كه مبارزه با مفاسد اقتصادي مقدمه و گام اول در جهت تحقق شعار جهاد اقتصادي است، اعضاي كميته مبارزه با مفاسد اقتصادي با روحيه جهاد گونه ريشه بروز مفاسد اقتصادي را خشكانده و با هر آفتي كه مانع اين جهاد بزرگ شود مقابله خواهند كرد.
بازخوانی فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب درباره بیداری اسلامی
هشدارهای اخیر ولی‌امر مسلمین به سران عرب
پایگاه اطلاع‌رسانی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، همگام با خروش ملت‌های بیدار منطقه، صفحه‌ی ویژه‌ی «بیداری اسلامی» را از روز نهم اردیبهشت‌ماه جاری راه‌اندازی كرده است. آنچه درپی می‌آید، گزیده‌ای است از بازخوانی هشدارهای ولی‌امر مسلمین به سران و دولت‌های عرب در سال‌های اخیر، كه به عنوان یكی از مطالب این صفحه ویژه منتشر می‌شود:

سيگنال تازه آمريكا به جريان فتنه
با انتشار اخباري در خصوص تمايل تهران و قاهره براي از سرگيري روابط پس از 30 سال و همچنين افزايش برتري ايران در منطقه، تحليل گر يهودي روزنامۀ نيويورك پست اوباما را به تحريك مجدد اغتشاشات در ايران فراخواند.
سرلشكر جعفري:
ولايت‌پذيري احمدي‌نژاد بيشتر از مسئولان تازه زبان باز كرده‌ است
فرمانده كل سپاه با تاكيد بر ولايتمداري و تبعيت رئيس‌جمهور از منويات رهبر معظم انقلاب، گفت: ولايت‌پذيري آقاي احمدي‌نژاد خيلي بيشتر از مسئولان جديدي است كه تازه زبان بازكرده اند.
مشاور معاون توسعه و اشتغال وزارت كار:
قانون كار اصلاح مي شود
تهران- مشاور معاون توسعه و اشتغال وزارت كار و امور اجتماعي گفت: بر اساس قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه كشور ، قانون كار بايد اصلاح شود.

تصميم نهايي ورود اعضاي جديد به كميته 3 نفره؛بر عهده جامعتين
با انتشار خبر ارائه ليست 13 نفره توسط كميته 3 نفره احزاب اصولگرا به رئيس جمهور، فعالان سياسي اعلام داشتند؛ ارائه اين ليست براي تشكيل كميته هاي كارشناسي و اجماع نظر طيف هاي مختلف جريان اصولگرايي ضروري است و لذا منتظر اظهار نظر نهايي جامعتين براي ورود اعضاي جديد به اين كميته هستيم.

غربي‌ها چند بار بن‌لادن را كشتند
رسانه‌ها و مقامات غربي از سال 2001 تا كنون كه آمريكا به بهانه مبارزه با القاعده به افغانستان حمله كرد، چندين بار پيش از اين خبر كشته شدن "اسامه بن‌لادن " را مخابره كردند.