امروز : چهارشنبه 24 مرداد 1397
مطالب برگزیده

کد خبر :   1145
بروزرسانی :  1390/1/19 - 16:22
دسته بندی خبر : سیاست داخلی
نسخه قابل چاپ

Bookmark and Shareعزت الله يوسفيان ملا نماينده مردم آمل در مجلس شوراي اسلامي خبر داد؛
مقابله با مفاسد اقتصادي در سال جهاد اقتصادي شدت مي گيرد

عضو ستاد ویژه مبارزه با مفاسد اقتصادي گفت: از آنجائي كه مبارزه با مفاسد اقتصادي مقدمه و گام اول در جهت تحقق شعار جهاد اقتصادي است، اعضاي كميته مبارزه با مفاسد اقتصادي با روحيه جهاد گونه ريشه بروز مفاسد اقتصادي را خشكانده و با هر آفتي كه مانع اين جهاد بزرگ شود مقابله خواهند كرد.


عزت الله يوسفيان ملا نماينده مردم آمل در مجلس شوراي اسلامي در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران با بيان اينكه مبارزه با مفاسد اقتصادي مقدمه جهاد اقتصادي است اظهار داشت: هر آفتي كه بخواهد مانع جهاد اقتصادي شود فساد اقتصادي تلقي شده و با آن برخورد شديد خواهد شد.
وي با بيان اينكه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادي با شدت و حدت بيشتري در سال جهاد اقتصادي در جهت مقابله با مفسدان اقتصادي عمل مي كند افزود: در سال جهاد اقتصادي انتظار اين است كه با جهد و كوششي كه در عمق اين عبارت فقهي وجود دارد يك تلاشي جهاد گونه توسط مسئولان اقتصادي به وجود آيد لذا اعضاي ستاد ويژه مبارزه با مفاسد اقتصادي نيز در جهت تحقق شعار جهاد اقتصادي مبارزه و مقابله با مفاسد اقتصادي را با جديت بيشتر و با تصويب قوانين سخت تر پيگيري خواهند كرد.

وي بابيان اينكه فساد اقتصادي آفتي براي تحقق شعار جهاد اقتصادي است تصريح كرد: فساد اقتصادي سبب كاهش سرمايه گذاري، كندي رشد اقتصادي و كاهش درآمدهاي مالياتي دولت، تنزل زير ساخت هاي اقتصاي و خدمات عمومي و در نهايت باعث عدم تحقق اهداف توسعه و جهاد اقتصادي خواهد شد.

همچنين يوسفيان ملا با بيان اينكه ريشه هاي بروز مفاسد اقتصادي در سال جهاد اقتصادي ريشه كن خواهد شد ادامه داد: اعضاي ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادي با همكاري ديگر دستگاه هاي دولتي ريشه بروز مفاسد اقتصادي را ريشه كن خواهند كرد لذا در اولين جلسه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادي در سال جاري راهكارهاي آن بررسي و قوانين لازم و تصميمات مقتضي براي آن اتخاذ خواهد شد.
عضو ستاد ويژه مبارزه با مفاسد اقتصادي در پايان خاطر نشان كرد: با مجاهدت و پيگيري اعضاي كميته مبارزه با مفاسد اقتصادي در سال جهاد اقتصادي شاهد فضاي اقتصادي شفاف و از بين رفتن فساد مالي خواهيم بود كه در نهايت موجب كارآمدي سياست هاي دولت خواهد شد.

نظرات شما :

نظری يافت نشد
  نظر شما در مورد این خبر :

نام:
ایمیل:
نظر :
كد امنيتي:


جستجو
آرشیو
تحلیل
نقد
عکس
مصاحبه
گزارش
بیداری اسلامی
-
web page hit counter