امروز : چهارشنبه 24 مرداد 1397
مطالب برگزیده

کد خبر :   1266
بروزرسانی :  1390/2/2 - 17:29
دسته بندی خبر : سیاست داخلی
نسخه قابل چاپ

Bookmark and Shareاز سوی احزاب اصولگرا
باهنر و کوهکن مسوول فعال کردن ستادهای انتخاباتی شدند

یک نماینده اصولگرای مجلس گفت: در جلسه جبهه پیروان خط امام و رهبری محمدرضا باهنر و محسن کوهکن مسوول فعال کردن ستادهای انتخاباتی در سطح کشور شدند.


یک نماینده شاخص اصولگرا در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی برنا اظهار داشت: جبهه پیروان خط امام و رهبری جلسات متعدد خود را با 14 تشکل زیر مجموعه خود برای ایجاد وحدت در میان اصولگرایان برای انتخابات مجلس نهم برگزار می کند.

وی ادامه داد: در همین راستا در جلسه گذشته جبهه پیروان خط امام و رهبری آقایان محمدرضا باهنر و محسن کوهکن به عنوان 2 عضو شاخص اصولگرا انتخاب شده اند تا مسوولیت ایجاد انسجام و فعال کردن ستادها در سطح کشور برای انتخابات مجلس  را به عهده گیرند.

وی با بیان اینکه قرار است این 2 مسوول کار خود را فعالانه پیگیری کنند، افزود: همچنین علیرضا زاکانی از سوی تشکل تحول خواهان اصولگرا و جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی موظف به فعالیت های مشابه همچون باهنر و کوهکن در سطح کشور شده است.

این نماینده اصولگرای مجلس گفت: قرار است این افراد به شهرستان ها و استان های مختلف سفر کرده و اقدام های لازم را برای ایجاد انسجام انجام دهند.

وی تأکید کرد: قرار بر این است که این نمایندگان در 2 الی 3 هفته بررسی بودجه به طور طبیعی وقت خود را به مسایل مجلس تخصیص دهند و سپس بعد از اتمام بررسی بودجه فعالیت های انتخاباتی خود را با سرعت بیشتری ادامه دهند.

نظرات شما :

نظری يافت نشد
  نظر شما در مورد این خبر :

نام:
ایمیل:
نظر :
كد امنيتي:


جستجو
آرشیو
تحلیل
نقد
عکس
مصاحبه
گزارش
بیداری اسلامی
-
web page hit counter