امروز : چهارشنبه 24 مرداد 1397
مطالب برگزیده

کد خبر :   1269
بروزرسانی :  1390/2/2 - 17:46
دسته بندی خبر : سیاست خارجی
نسخه قابل چاپ

Bookmark and Share
سيگنال تازه آمريكا به جريان فتنه

با انتشار اخباري در خصوص تمايل تهران و قاهره براي از سرگيري روابط پس از 30 سال و همچنين افزايش برتري ايران در منطقه، تحليل گر يهودي روزنامۀ نيويورك پست اوباما را به تحريك مجدد اغتشاشات در ايران فراخواند.


به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از روزنامه نيويورك پست، "بني آوني" تحليل گر اين روزنامه نوشت: اخيرأ اخباري در خصوص از سرگيري روابط ديپلماتيك ميان تهران و قاهره منتشر شد و ترس از افزايش پيروزي هاي ايران را در منطقه تشديد كرد.

تا به امروز ايران بدون توجه به هشدارها و تهديدهاي اعراب و غرب، به توسعه دامنه نفوذ خود پرداخته و اكنون به قطب خاورميانه تبديل شده است.

آوني افزود: اكنون واشنگتن بايد دريابد كه زمان انجام عمليات ضربتي عليه ايران است. "بهار عرب"، زمستان سرد و تاريكي براي غرب بورد ولي تاريكتر از آن، ظهور ايران است.

در ادامه مقاله نيويورك پست آمده است: ما بايد با اقداماتي چون احياء مجدد اغتشاشات ايراني مانع تداوم اين زمستان شويم. دو سال پيش شانسي تكرار نشدني به ايران رو كرد و اغتشاشات پس از انتخابات ايران اين فرصت بود كه ديگر به وجود نخواهد آمد؛ چرا كه تاريخ هيچگاه تكرار نمي‌شود.
در اين گزارش، حمايت از منافقين ديگر راه ضربه به ايران عنوان شده و آمده است: ما بايد نام منافقين را از فهرست تروريست ها خارج كنيم.
با حمايت از آنها بايد عملياتهاي تروريستي در داخل ايران را تشديد كرد.

نظرات شما :

نظری يافت نشد
  نظر شما در مورد این خبر :

نام:
ایمیل:
نظر :
كد امنيتي:


جستجو
آرشیو
تحلیل
نقد
عکس
مصاحبه
گزارش
بیداری اسلامی
-
web page hit counter