امروز : چهارشنبه 24 مرداد 1397
مطالب برگزیده

کد خبر :   1282
بروزرسانی :  1390/2/3 - 18:51
دسته بندی خبر : سیاست داخلی
نسخه قابل چاپ

Bookmark and Shareفاطمه رجبی با اشاره به بیانات رهبر فرزانه انقلاب:
حمایت قاطع رهبر انقلاب از دولت جای بهانه برای اصولگرایان نمی گذارد

فاطمه رجبی گفت: با توجه به حمایت قاطع رهبر معظم انقلاب از دولت، هیچ بهانه‌ای باقی نمی‌ماند که همه قشرها و گروه‌ها به ویژه اصولگرایان در این حمایت ذره‌ای خدشه وارد کنند.


فاطمه رجبی، کارشناس مسایل سیاسی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی برنا در رابطه با بیانات رهبر معظم انقلاب و حمایت قاطع ایشان از شخص رییس جمهور و اینکه آیا اولویت اصولگرایی حمایت از رییس جمهور و دولت نیست، گفت: همان طور که مشروعیت نظام در ولایت فقیه و تبعیت از ولایت فقیه است، وظیفه همه افراد به ویژه کسانی که خود را اصولگرا خطاب می کنند، این است که در همه موارد بیانات معظم له را سرلوحه کار قرار دهند و به هیچ وجه قابل قبول نیست که این مسایل تقسیم بندی شود.

وی تصریح کرد: زمانی که صحبت های رهبر فرزانه انقلاب مانند بیانات روز گذشته به صورت شفاف و روشن حمایت همه جانبه از دولت است، هیچ بهانه ای باقی نمی ماند که همه قشرها و گروه ها به ویژه اصولگرایان در این حمایت ذره ای خدشه وارد کنند.

رهبر انقلاب از سال 84 بارها و بارها به صورت شفاف و بی سابقه از دولت احمدی نژاد حمایت کرده است و اینکه اصولگرایان و برخی نمایندگان مجلس موسوم به اصولگرا حمایت های صریح رهبر از دولت را نادیده بگیرند، یک مرزشکنی است و خدشه ای بزرگ و ولایت مداری آنها وارد می شود.

کارشناس سیاسی در ادامه با اشاره به رای 25 میلیونی رییس جمهور گفت: اصولگرایان و غیر اصولگرایان باید به این نکته توجه داشته باشند که دکتر احمدی نژاد 25 میلیون رأی قاطع ملت را در خطیرترین شرایط جامعه داراست و این آرا پشتوانه ملی اوست.

رهبر هم بارها تأکید کردند که هیچ رییس جمهوری در انقلاب اسلامی با چنین پشتوانه  بر سرکار نبوده است. بنابراین علاوه بر حمایت های مقام معظم رهبری، آراء بی‌سابقه و قاطع رییس جمهور پشتوانه محکمی که اصولگرایان همراه باید به آن توجه حتمی داشته باشند.

نظرات شما :

نظری يافت نشد
  نظر شما در مورد این خبر :

نام:
ایمیل:
نظر :
كد امنيتي:


جستجو
آرشیو
تحلیل
نقد
عکس
مصاحبه
گزارش
بیداری اسلامی
-
web page hit counter