امروز : چهارشنبه 24 مرداد 1397
مطالب برگزیده

کد خبر :   1284
بروزرسانی :  1390/2/3 - 19:17
دسته بندی خبر : سیاست داخلی
نسخه قابل چاپ

Bookmark and Shareنماینده مردم تهران:
احمدی‌نژاد فردی معتقد به خط ولایت و امام(ره) است

علی اصغر زارعی گفت: احمدی نژاد فردی مؤمن، معتقد به خط ولایت و امام (ره) و تابع رهبری است و در حال حاضر هیچ ابهام و اشکالی در مسیر اصولگرایی ایشان وجود ندارد.


علی اصغر زارعی، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی برنا، با اشاره به تأکید رهبری در جمع مردم شیراز و تلاش دولت و شخص رییس جمهور، گفت: دولت همواره در مسیر اصولگرایی بوده، هست و یقینا خواهد بود. چرا که حرکت در مسیر اصولگرایی جزو تعهدات احمدی نژاد و کابینه وی بوده و تلاش های شبانه روزی دولت در همین مسیر است.

وی افزود: بروز برخی اشکالات و ناهماهنگی های کاری، نباید این ابهام را ایجاد کند که دولت در مسیر اصولگرایی نیست.

زارعی با بیان اینکه برخی ابهام ها از سوی افرادی که ادعای اصولگرایی دارند، صورت می‌گیرد، تصریح کرد: برخی ابهام ها نیز از سوی مخالفان صورت است.

نماینده مردم تهران خاطرنشان کرد: احمدی نژاد فردی مؤمن، معتقد به خط ولایت و امام (ره) و تابع رهبری است و در حال حاضر هیچ ابهام و اشکالی در مسیر اصولگرایی ایشان وجود ندارد.

وی تأکید کرد: وعده‌های اصولگرایی که در مجلس هفتم بر سر کار آمده، در دولت نهم محقق شد و همین جریان ادامه پیدا کرد و الان هم به نظر می رسد، فقط شعار دادن به مردم نیست؛ بلکه عمل کردن به این شعارها توسط دولت صورت می گیرد.

نظرات شما :

نظری يافت نشد
  نظر شما در مورد این خبر :

نام:
ایمیل:
نظر :
كد امنيتي:


جستجو
آرشیو
تحلیل
نقد
عکس
مصاحبه
گزارش
بیداری اسلامی
-
web page hit counter