امروز : چهارشنبه 24 مرداد 1397
مطالب برگزیده

کد خبر :   1303
بروزرسانی :  1390/2/11 - 11:53
دسته بندی خبر : سیاست داخلی
نسخه قابل چاپ

Bookmark and Share
در ديدار آقاتهراني با لاريجاني چه گذشت؟

تهران ـ عضو فراكسيون اصولگرايان مجلس سخنان منتشر شده به نقل از وي در برخي سايت‌ها درباره مشاوره با رييس مجلس براي ديدار با رييس جمهوري را تكذيب كرد و گفت: ديدار من با رييس مجلس يك ديدار محرمانه مشورتي بود كه در آن جوانب مختلف اتفاقات اخير كشور مورد بررسي قرار گرفت.
   
به گزارش روز دوشنبه ايرنا به نقل از اداره اخبار مجلس شوراي اسلامي، مرتضي آقاتهراني به تشريح ديدار خود با علي لاريجاني پيش از ملاقات با محمود احمدي نژاد درباره اتفاقات اخير كشور پرداخت و گفت: من به واسطه حضور در چين از اتفاقاتي كه در ايران رخ داده بود بي‌خبر بودم، به همين دليل به محض بازگشت به ايران و پس از مشورت با هيات داوري فراكسيون اصولگرايان، تصميم به مشورت با رييس مجلس براي ديدار با رييس جمهوري گرفتم.
نماينده مردم تهران، ري، شميرانات و اسلامشهر در مجلس شوراي اسلامي با بيان اين كه نظر و توصيه رييس مجلس بر حفظ آرامش كشور در شرايط موجود بود، تصريح كرد: ديدار من و لاريجاني يك ديدار محرمانه مشورتي بود و در چنين ديدارهايي جوانب گوناگون امر بررسي مي‌شود تا اشتباهي رخ ندهد، از همين رو مسايلي كه به نقل از من در برخي سايت‌ها نقل شده، صحت ندارد و اينطور نبوده كه رييس مجلس در اين ديدار من را از ملاقات با رييس جمهوري منع كرده باشد.
عضو فراكسيون اصولگرايان مجلس تاكيد كرد: نظر رييس مجلس به رغم اصرار برخي از نمايندگان، به حفظ آرامش مجلس و كشور بود و به همين دليل در برابر تقاضاي تعدادي از نمايندگان براي تشكيل جلسه غيرعلني و يا ارسال نامه به رييس جمهور، از آنان درخواست كرد تا از القاي التهاب در جامعه خودداري كنند، تا مسايل در فضايي آرام و بي تشنج و با تدبير و درايت مقام معظم رهبري در مجراي صحيح و قانوني خود پيش برود.
وي تصريح كرد: مطالبي كه درباره اين ديدار مشورتي و خصوصي من با رييس مجلس در برخي سايت‌ها مطرح شده صحت ندارد و هدف از اين ديدار نيز دريافت نظر رييس مجلس و مشورت با وي به عنوان رييس فراكسيون اصولگرايان درباره مسايل اخير كشور بود.
برخي از سايت‌ها روز ديروز به نقل از مرتضي آقاتهراني، روايتي از ديدار وي با رييس مجلس منتشر كردند كه بدين شرح است: ... بعد از شركت در جلسه مجلس تصميم گرفتم با دكتر احمدي نژاد ديداري داشته باشم آقاي لاريجاني به من گفت من با رفتن شما مخالفم و بنده عرض كردم بنده مانعي براي اين ديدار نمي‌بينم. در مقابل آقاي لاريجاني اصرار كردند كه لااقل استخاره كنيد كه بنده عرض كردم به نظر من اينجا جاي استخاره نيست.

نظرات شما :

نظری يافت نشد
  نظر شما در مورد این خبر :

نام:
ایمیل:
نظر :
كد امنيتي:


جستجو
آرشیو
تحلیل
نقد
عکس
مصاحبه
گزارش
بیداری اسلامی
-
web page hit counter