امروز : چهارشنبه 24 مرداد 1397
مطالب برگزیده

کد خبر :   1308
بروزرسانی :  1390/2/11 - 14:59
دسته بندی خبر : ورزشی
نسخه قابل چاپ

Bookmark and Shareاوج بحران در روابط دو باشگاه؛
شکایت باشگاه سپاهان از استقلال به کمیته انضباطی

باشگاه سپاهان از باشگاه استقلال تهران به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شکایت می کند.


به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در اطلاعیه ای با ذکر این خبر اعلام داشت: بیانیه توهین آمیز باشگاه استقلال تهران و همینطور مصاحبه های اخیر سرپرست محترم این باشگاه به ویژه مصاحبه هایی که وی از عزم و خواست این باشگاه برای جذب جان واریو آن هم در حالی که لیگ به پایان نرسیده و این بازیکن با ما قراردادی 2 ساله دارد خبر می دهد، ما را بر آن می دارد تا ضمن شکایت از ایشان و باشگاه استقلال تا حصول نتیجه این موضوع را در کمیته انضباطی فدراسیون پیگیری نمائیم.

در ادامه باشگاه فولاد مبارکه سپاهان آورده است:

دوستان استقلالی مدعی اند که هیچ پیغامی به جان واریو و یا سایر بازیکنان نداده اند در حالی که مصاحبه سرپرست محترم باشگاه با رسانه های رسمی و معتبر کشور ( روزنامه نود هفدهم فروردین ماه -خبرگزاری ایسنا دهم اردیبهشت ماه – روزنامه های ورزشی یازدهم اردیبهشت ماه ... ) خود بزرگترین پیام و فراخوان برای جذب یک بازیکن است.

در بیانیه اخیر باشگاه استقلال و مصاحبه جدید سرپرست محترم این باشگاه آن قدر موضوعات زشت و توهین های غیر مرتبط عنوان شده که ما ضمن عدم پاسخگویی، کمیته محترم انضباطی را بهترین مرجع برای رسیدگی می دانیم و باز هم مسئولان محترم باشگاه استقلال را به رعایت قوانین و آئین نامه ها فرا می خوانیم.

در پایان اعلام می کنیم که بر خلاف اظهارات آقای فتح الله زاده ، قدرت سپاهان همواره در رعایت قانون و پیگیری حقوق باشگاه طبق منطق و قوانین بوده است. ایشان به جای ادامه مصاحبه های توهین آمیز خود را آماده پاسخگویی به گفته های خود بیانیه باشگاه محترم شان در کمیته انضباطی نمایند.

نظرات شما :

نظری يافت نشد
  نظر شما در مورد این خبر :

نام:
ایمیل:
نظر :
كد امنيتي:


جستجو
آرشیو
تحلیل
نقد
عکس
مصاحبه
گزارش
بیداری اسلامی
-
web page hit counter