امروز : چهارشنبه 24 مرداد 1397
مطالب برگزیده

کد خبر :   4751
بروزرسانی :  1393/9/1 - 07:55
دسته بندی خبر : سیاست داخلی
نسخه قابل چاپ

Bookmark and Shareسردار نقدی در نخستین همایش سراسری مالک اشتر بسیج:
۱۵۰۷ گردان بیت‌المقدس در بسیج فعالیت می‌کنند/ آخرین شهید بسیج از میان اهل سنت بود

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری فارس، سردار محمدرضا نقدی فرمانده سازمان بسیج مستضعفین در اولین جشنواره سراسری مالک اشتر بسیج با بیان اینکه آنچه امام و رهبری درباره بسیج فرمودند در نظر برخی افراد اغراق‌آمیز جلوه می‌کند، گفت: اگر امام راحل فرمودند بسیج مدرسه عشق است تجلی آن را در عمل فرماندهان و بسیجیان می‌بینیم.

سردار نقدی با اشاره به ظرفیت‌های عملیاتی بسیج اظهار داشت: ما امروز 1507 گردان بیت‌المقدس و 500 گردان امام حسین (ع) و امام علی (ع) داریم.

وی ادامه داد: این گردان ها به صورت صددرصد داوطلبانه بوده و زمانی که خطری رخ دهد به صحنه خواهند آمد.

رئیس ستاد بسیج مستضعفین ادامه داد: هم‌اکنون بیش از هزار و 150 حلقه تربیتی صالحین در بسیج فعال است و اساتید و مربیان این حلقه‌ها بدون هیچ گونه امتیازی خود را وقف کرده‌اند و جوانانی نیز در بسیج حضور دارند که در مناطق محروم بدون چشم‌داشت در مناطق محروم مشغول خدمت‌رسانی‌ هستند.

وی با اشاره به وحدت شیعه و سنی در قالب بسیج اظهار داشت: آخرین شهید بسیج یکی از بسیجیان اهل سنت به نام محمددرزاده بود؛ تروریست‌ها از آن سوی مرز با 600 کیلوگرم مواد منفجره به پایگاه این بسیجی حمله کردند ولی او 4 ساعت مقاومت کرد تا نیروهای کمکی برسند و در این دفاع کوچکترین سستی از خود نشان نداد.

نظرات شما :

نظری يافت نشد
  نظر شما در مورد این خبر :

نام:
ایمیل:
نظر :
كد امنيتي:


جستجو
آرشیو
تحلیل
نقد
عکس
مصاحبه
گزارش
بیداری اسلامی
-
web page hit counter